Snapchat Hikayeme Bakanların Sıralaması

Haydaa cevrikçiğim ne yaptın sen diyebilirsiniz çünkü şu sıralar snapchat uygulamasına o kadar içerik girmeye başladık ki sizi bilgilendirmek için sürekli olarak çalışıyoruz, biz bu bilgileri paylaşırken mutlu oluyoruz umarız sizlerde bu bilgileri öğrenerek ve bizi takip ederek destek çıkıyorsunuz ve bilmeyen kişilere paylaşıyorsunuzdur.

Snapchat’te ben bir hikaye paylaştım ve bunu yaklaşık olarak 600 kişiye yakın kişi izlemiş ve bu izleyenlerin sıralaması neye göre yapılmakta, benim sevmediğim adam en üstte çıkmış, en çok takip ettiğim kişi ise en sonda çıkmış nasıl oluyor bu diye soran kişiler mevcut bunun için bu sıralamanın neye göre, kime göre yapıldığını sizlere anlatacağız.

Snapchat Hikayeme Bakanların Sırası

Snapchat’te bir video veya görüntü paylaştığınızda anlık olarak onlarca kişi görebilir ve bu gören kişilerin sıralamasının nasıl yapıldığını hep merak konusu olmuştur, instagram’da bununla alakalı bir yazı paylaştığımızda sıralamanın neye göre yapıldığını size sunmuştuk. Bu sefer ise Snapchat’te bu hikayeme bakan kişilerin sıralamasını neye göre yapıldığı ise çok basit bir açıklamaya tabirdir.

Çünkü snapchat’te bu sıralama ilk bana kişiden son bakan kişiye göre sıralanmaktadır. İlk bakan kişi en altta çıkmaktadır daha sonra izleyen kişiler ise ilk izleyen kişinin üstüne eklenir ve bu işlem bu şekilde devam etmektedir.

Snapchat İzleyen Kişiler Nasıl Sıralanır?

Snapchat’te izleme sıralaması dediğimiz gibi ilk görüntüleyenden başlanmaktadır. Buna örnek verecek olursak aşağıda yer alan görüntüde “Okan” ismindeki arkadaş bizim hikayemizi ilk izleyen kişidir, “Ahsen” isimli arkadaş ise şuanda hikayemizi en son görüntüleyendir, bundan sonra hikayemi izleyen kişiler “Ahsen” isimli kişinin üzerinde çıkacaktır. Lakin hikaye 24 saati son bulana kadar bu işlem bu şekilde sürekli olarak ilerler.

Snapchat Hikayeme Bakanlar

Bu şekilde snapchat’te hikayemi bumu ilk izlemiş yoksa bu beni daha çok mu takip ediyor, ben bu kızdan pek hoşlanmıyorum ama bu neden en üst sırada çıkıyor acaba gibi aklınızdaki soru işaretlerini kaldırdığımızı düşünüyoruz.

Snapchat’te hikaye sıralamasını öğrendiğimize göre yüz filtresiyle alakalı sorunları’da şu yazımızda çözebilirsiniz: Snapchat Yüz Efektleri Açılmıyor Sorunu

Yorum Yap