Snapchat Profilime Kim Bakmış?

Snapchat profilime bakanlar kimler, neden bakmış gibi soruları olan kullanıcılara özel taktikler. Bu sayede sizlerde Snapchat profilinize giren kişileri tespit edebileceksiniz.

Snapchat Profilime Bakanlar

Snapchat’te insanlar birbirlerinin profilini gezere, ya profil fotoğrafına bakar ya da puan durumu gibi incelemeler yapar. Ayrıca birde arkadaş eklemek için profilinizi illaki ziyaret eder. Birde şöyle durum var; “Acaba bunun snapchat’i varmı bir kullanıcı adını aratayım bakalım” gibi sözlerde dönmüyor değil, ama aratıyor ve gerisi yok hani takip göndermek, hani arkadaş eklemek yok!

İşte bu tür aramalar yaparak insanlar sizin snapchat profilinizi ziyaret ediyor ve geri çıkıyor. Sizde bu kişiler kim kimler benim profilime bakmış gibi sorular sorarak merak içinde kalıyorsunuz ancak bu konuda bizce merak etmenize gerek yok, çünkü snapchat profili instagram gibi bir olay yok. Sizi arkadaş olarak eklemediği sürece sizin profilinize baksa ne olur bakmasa ne olur misali.

Snapchat Profilime Girenler

Yukarıda dediklerimizi insanlar takmıyor ve merak devam ediyor, açıyor interneti ve snapchat profilime bakanlar yazıyor, çıkan ilk siteye giriyor ve kullanıcı adı ayrıca şifresini bile veriyor. Bu yüzden insanların hesapları çalınıyor ve bir daha giriş yapamıyorlar. Hesapları elinden gitmiş oluyor, ayrıca mail adresinizi’de unuttuysanız artık o hesaptan umudunuzu kesin deriz. Çünkü bu işler çok ciddi güvenlik tehdit etmekte ve insanların umurlarında olmadan kanarak bu sitelere giriyor ve umutsuz bir şekilde çıkış yapıyorlar.

Karşılarına bir tane ekran getiriyorlar, kullanıcılar karışık sıralanmış ve sizin profilinize girmiş gibi gözüküyor, sizde buna inanıyorsunuz maalesef. Bu yüzden bu tür sitelere girmemek gerekiyor, ve snapchat profilime bakanlar gibi bir uygulama ya da internet sitesi hiçbir zaman doğru veriler göstermez. Sadece hesabınızın güvenliğini çalarak sizin hesabınızı kapatmaya kadar gidebilir.

Snapchat’te profilime bakanlar dışında hikayenizi kimler izlemiş ve bu izlemelerin sıralaması neye göre yapılıyor derseniz sizi şu yazımızı incelemenizi öneririz: Snapchat Hikayeme Bakanların Sıralaması

Yorumlar

  1. Eski hesabımı geri almak istiyorum

    Yanıtla
    • Snapchat başlangıç yerine gir oturum açma yerine . Sonra kullanıcı ismini yaz altta şifremi unuttum var ona bas telefon numaranı gir sana kod gelecek onu gir daha sonra şifre oluşturma yeri var ordan yeni şifre al bu kadar

Yorum Yap