Tinder Arkadaş Nasıl Bulunur?

Tinder kategorimizi de bugün itibari ile açmış bulunuyoruz, ilk olarak ele almak istediğimiz konu Tinder arkadaş bulma işlemi nasıl yapılır incelemek istedik. Tinder bildiğiniz üzere kişilerin hesap açarak kendi resimlerini ekleyebildiği ve karşısına çıkan karşı cinsteki kişileri beğenme ya da beğenmem olarak ortaya çıkan bir sosyal platform diyebiliriz.

Tinder üzerinden yeni arkadaşlar edinebilirsiniz, ayrıca sadece arkadaş değil sevgili bile olabileceğinizi unutmayın, peki Tinder üzerinden nasıl arkadaş bulurum diye soracak olursanız gelin şimdi bu sorunun cevabına beraber bakalım.

Tinder Arkadaş Bulma Taktikleri

Tinder’da arkadaş bulabilmeniz için öncelikli olarak hesap açmanız gerekiyor, hesap nasıl açılır bilmiyorsanız site içi aramamızı kullanarak hesap açma detaylarını öğrenebilirsiniz. Hesap açmayı tamamladıktan sonra ise kendinizi çok hoş gösteren 3 / 4 fotoğraf ekleyin, bu fotoğraflarda hem yüz hatlarınız hem de vücut hatlarımızın güzel gözüktüğüne dikkat etmemiz gerekiyor.

Fotoğraf eklemesi yaptıktan sonra artık karşımıza beğenebileceğimiz karşı cinsteki kişiler gelecektir, bu kişiler yakın çevre olarak ayarlandığından dolayı 15 km’ye kadar çevrenizdeki kişileri buluyor, burada beğendiğiniz kişileri sağ kaydırmanız gerekiyor, eğer beğenmiyorsanız sola kaydırarak kişinin bir daha görünmemesini talep edebilirsiniz. Bu sayede eğer karşı tarafta sizi sağ tarafa kaydırarak beğenir ise eşleşmiş olacaksınızdır.

İlk mesajı ya karşı taraf atar ya da siz atarsınız, genel olarak “erkek” tarafı ilk mesajlaşmayı başlatan kişi olmaktadır, bu sayede mesajlaşma sonucu bir buluşma ayarlayarak arkadaş olabilirsiniz.

Tinder’da arkadaş bu sayede bulabiliyorsunuz, ayrıca buluştuğunuz kişi daha sonra sevgiliniz bile olabilir. Ama unutmayın ki bu gibi platformlar’da çok değişik insanlar ortaya çıkmaktadır, eğer “masaj salonu” gibi birine denk gelmiş iseniz onun ne olduğunu anlamanız gerekiyor, bu kişileri siz kendiniz konuşma yaparak’ta çözebilmeniz mümkün.

Tinder Arkadaş Ekleme 2024

Tinder’da bulmuş olduğunu kişiyi arkadaş olarak eklemek isterseniz onun ile konuşma sağlayarak telefon numarasını alabilir ve konuşmanıza WhatsApp üzerinden arkadaş ekleme işlemi yaparak devam edebilirsiniz. Bu sayede daha akıcı bir mesaj alımı ve gönderimi sağlayarak istediğiniz görüşmeleri yapabilirsiniz.

Tinder arkadaş bulma konusunda kafanıza takılan soru işaretlerini bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap