Instagram Otomatik Paylaşım Nasıl Yapılır?

Instagram otomatik resim veya hikaye paylaşımı yapan programlar nerlerdir? Evet bu yazımızda sizlere bundan bahsedeceğiz ancak ondan önce Instagram’da nasıl hikaye paylaşılır yazımıza göz atmayı unutmayınız. Instagram’da bir sayfamız veya blogger tarzında takipçilerimizin fazla olduğu profilimiz varsa en büyük ihtiyacımız en büyük niyetimiz bir uygulama yada program bulmak zorunda kalıyoruz. Tabii bu uygulama yada program Otomatik paylaşım yapabilmeli.

Instagram Otomatik Paylaşım Yapan Programlar

Android veya iPhone kullanıcısı olmanız kesinlikle önemli değil. Öncelikle sizlere masaüstü bir yazılımdan bahsedeceğim ki en güvenlisi bu olsa gerek diye düşünüyoruz. Şunu belirtelim uygulamanın veya programın ismini sorumluluk almamak için vermeyeceğiz. Otomatik hikaye veya resim paylaşımı yapan programlara genellikle instagram hesabınız ile girersiniz ve oradaki seçeneklerden otomatik istediğiniz işlemleri yaptırabilirsiniz. Tabii bilgilerinizi girdiğiniz için güven sorunu yaşamanız bir hayli doğal oluyor.

Instagram Otomatik Paylaşım Uygulamaları

Bu tür mobil uygulamalar genellikle daha tehlikeli oluyor. Nedeni ise istediğiniz bu mobil uygulamalar giriş yaptıktan sonra sizin adınıza başkalarının profillerindeki resimleri beğenebiliyor yorum yapabiliyor. Bunun nedeni ise uygulamayı yapan, uygulamayı kullanan kişileri kasıyor. Yani kaç kişi kullanırsa o kadar hesap eline geçmiş oluyor.

Yorumlar

  1. Instagram otomatik paylaşma ile alakalı sitelerde var, teşekkürler.

    Yanıtla

Yorum Yap