Twitter Şifre Nasıl Kırılır?

Twitter bildiğiniz üzere ilk günden beridir prensibini bozmadan aynı yolda devam etmekte. Kullanıcılarda öyle aham şaham bir yenilik zaten beklemiyor çünkü burası çok uzun yazılar olmadan kısa kelimeler ile anlatacağınız veya yazacağınız bir sosyal platform.

Ünlüler dahil neredeyse tüm siyasi adamlar bile ülkemizde Twitter’ı çok aktif bir şekilde kullanıyorlar. Gerek birbirlerine laf atışı yapsınlar gerek duyuru yapsınlar Twitter bu konuda herkes ile iletişimi kolaylaştıran mecra.

Bu sosyal medya ağının hackerleride oldukça fazla. Çünkü ünlülerin sosyal medya hesaplarını ele geçirip gizli bilgiler elde etmeye çalışan kişiler yer alıyor. Hesap güvenliği de bir açıktan yararlanmadıkça kullanıcının kendisine ait. Bu konuda kullanıcılar daha güvenli bir şifre oluşturmalı gerek telefonunu gerekse mail adresini bağlamalıdır. Tabi bu adreslerin güvenliği de önemlidir.

Twitter Şifre Kırma 2024 Nasıl Yapılır?

Twitter’da şifre kırmak için öncelikle şifremi unuttum aracılığı ile eğer karşı tarafın e-posta şifresi elinizde ise bu işlemi yaparak şifresini kırabilir ve yenisi ile değiştirebilirsiniz. Bu işlemi aşağıdaki aşamada göreceğiniz üzere tıklayın ve gerekli formu doldurarak mail alımı sağlayın.

Gelen mail sayesinde kullanıcının şifre yenileme bağlantısı verilecektir ve bu bağlantı sayesinde o hesabın şifresini yenileyebilirsiniz.

Twitter Şifremi Unuttum

Diğer bir aşamaya geleceksen aynı yukarıdaki ekrandan yapabileceğiniz üzere kişinin telefonu eğer sizin elinizde ve şifre yoksa hesap çalma işlemini yine bu sayede yapabilirsiniz. Bunun için yukarıdaki adımdan telefon numarasını girin ve gelecek olan kodu bekleyin. Kod sayesinde artık o kişinin şifresini değiştirebilirsiniz.

Twitter Şifre Patlatma İşlemi

Twitter’da bir kişinin şifresini kırmadın diğer yöntemleri ise kod bilgisine sahip olup sürekli site içerisinde açık aramanız gerekmektedir. Bu sayede twitter açığı bulmanızda ödül ücreti bile kazanabilirsiniz.

Ayrıca hiç bunlara gerek kalmadan kullanıcının sizin telefonunuzdan hesabına giriş yapmaya çalıştırın ve artık telefonunuzda şifresi kayıtlı kalsın bu sayede o kullanıcının sosyal medya ağı twitter içerisinde ne yaptığını izleyin.

Twitter şifre kırma dışında hesap çalma işleminin diğer yöntemlerini şu yazımızdan inceleyebilirsiniz: Twitter Hesap Çalma

Yorumlar

 1. İstedğim bi kişi var patlatın ücretini bereyim

  Yanıtla
  • Kendi twiter adresime giremiyorum Şifremi kırın ücreti konuşalım

  • Kırarım insta sal konuşalım

 2. bana otomatık twit alma programı lazım
  nasıl bulabılırım

  Yanıtla
 3. Eposta ve telefon numarasıyla değiştiremedim

  Yanıtla
 4. kendi twettirima giremiyorum eposta ya da telefonla yenileyemiyorum şifreyi kırın ücret konuşalım

  Yanıtla
 5. hesabımı çalındı geri nasıl alabilirim

  Yanıtla
 6. Selam arkadaşlar 1 adet twitter sapığı elimizde mevcut bunu bulabilecek biri varsa bana ulaşabilir mi? Hesap açıp açıp kapatıyor şerefine …….

  Yanıtla
 7. kolay gelsin benim hesabım çalındı yardımcı olma şansınız var mı?

  Yanıtla
 8. bende ismi mevcut e postayı falan değiştirmiş kırılması gerek yapabilecek biri var mı varsa ücret problem değil

  Yanıtla
 9. Kendi hesabımın şifresini kırmam lazım yardım edin

  Yanıtla

Yorum Yap