Instagramda Kimseyi Takip Edemiyorum

Takip Etme Sıkıntısı Yaşayan kullanıcılar, bugün sizlere canınızı sıkan olaydan kurtarmak için bir yazı yazmaya karar verdik, bildiğiniz üzere bazı arkadaşlar takip edemiyorum, takip ettiğimde otomatik geri çekiliyor gibi sorunlarla karşılaşmaktalar ve bu sorunları belirli yerlere belirterek çözüm aramak istiyorlar. İşte o sorunun çözümüyle ilgili sizlere bilgi paylaşımı yapacağız, haydi hemen başlayalım o zaman:

İnstagramda Takip İsteği Göndermek İstiyorum Ama?

instagram takip edemiyorum

İnstagram’da takip etmek istediğiniz arkadaşlarınız veya güzel hesaplar olabiliyor, karşımıza çıktığında ha ben bunu takip edeyim diyorsunuzdur ama takip et butonuna tıkladığınızda yeşil butonun beyaza dönüp 1 saniye bile durmadan geri yeşile dönmesinden çıldırmak üzere olabiliyorsunuz, bozuldu mu bu çıkıp tekrar gireyim gibi laflar ediyorsunuz ve bu işlemi yaptığınızda’da durum aynı oluyor, işte artık bu soruna bir çözümünüz olacak.

İnstagramda Kimseyi Takip Edemiyorum Çözümü

İnstagram Takip İsteği Geri Çevriliyorİnstagram’da takip edemiyorum diyenler için çözüm şu, eğer instagramda bir çok kişiyi aynı anda takip etmişseniz ban yemiş olduğunuzdan dolayı (Bu sınır 50 kişi gibi) daha fazla takip etmenize yasak konmakta, veya takip edebileceğiniz kişi sayısı toplamda 7.500 olarak belirlendiğinden dolayı bu sayıdan daha fazla kişiyi takip etmek isteseniz’de edemezsiniz, bu durumda listenizden takip ettiğiniz kişilerden çıkartıp onların yerine yeni bir kişi takip edebilirsiniz.

İnstagram Ban Yedim Ne Zaman Açılır?

Eğer ban yediğinizi düşünüyorsanız, bu banın ne zaman kalkacağını size söyleyelim, sürekli kişi takip etmenizden veya sürekli yorum yapmanızdan dolayı ban yiyebilirsiniz. Bu durumun normale dönmesi için ise 15 saat ile 1 gün içerisinde değişmekte, lakin bu süre zarfı bitiminde tekrardan aynı işlemi yaparsanız bu hesabınızın tamamen kapatılmasına dahi yol açabilir.

instagram yorum engeli

İnstagram Kendi Kendine Takip Ediyor

Eğer ben takip etmiyorum instagram bu kullanıcıları kendi kendine takip ediyor diyorsanız’da tek yapmanız gereken İnstagram’da Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor (Çözümü) konumuzu ziyeret ederek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

İnstagramda Ban Açılmıyor

İnstagram’dan ban yediniz ve bu ban 1 gün içerisinde açılmadı, hemen acele etmeyin bu durum dediğimiz gibi bazen daha uzun sürebiliyor, bunun için en az 3 gün bekleyin eğer hesabınızın banı halen açılmadıysa instagram ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

 1. Sonunda instagram banım kalktı ve takip edebiliyorum, elinize sağlık.

  Yanıtla
 2. Hele şükür ya sonunda düzeldi artık takip edebiliyorum eyv.

  Yanıtla
 3. Ben 1 kez instagram tarafindan engellendim. 2 3 gun sonra engel kalkti.. Bu sefer 2. Defa engellendim bisi olur mu?? Yardim edinn

  Yanıtla
  • Merhaba, 2. defa engellendiğiniz’de bu süre daha fazla artacaktır. Ve bu işlemin tekrarında instagram’dan uzaklaştırmaya kadar ilerlemektedir.

 4. Instagram ban uyarısı gelmedi ama takip edemiyorum, bunun sorununun bir saat sonra açıldığını yazınız sayesinde fark ettim. Teşekkürler.

  Yanıtla

Yorum Yap