Instagram Gizli Hikaye İzleme

Instagram’ın hikayem özelliği sayesinde ülkemizde ilk 4. sıraya oturmuş bulunuyoruz. Yani kullanan kişi sayısı ülkemizde oldukça fazla durumda, bu da demek oluyor ki Snapchat’in kullanım oranı biraz daha Instagram’a kaymış durumda veya Snapchat’ta paylaşılanlar sadece orada kalmıyor Instagram üzerinden’de paylaşılıyor. Bu durumda Instagram’da madem bu kadar çok kullanılıyor diyerek’ten hem uygulama içerisindeki kullanıcı dolaşım ortalamasını arttımayı amaçlıyor ve bunun için yeni sticker veya yüz ifadeleri ekliyor diye düşünebiliriz.

Instagram Gizli Hikaye Nasıl İzlenir?

Instagram’ın hikayem özelliği sayesinde bir çok kişinin hikayesini izleyebiliyorsunuz, ancak bu izleme sonucu karşı taraf sizin izlediğinizi görebilmekte. Bazı durumlarda ise abicim ben bunun hikayesini izleyeceğim ama gördüğümü görecek, ben görsün istemiyorum izleyeyim çıkayım. Ona kullanıcı adım vb. gitmesin istiyorsanız şimdi bu işlemin nasıl yapılacağını sizlere anlatacağım.

Bunun için eğer karşı tarafın profili açık ise herhangi bir program kullanmadan başka bir hesap yardımı ile takipçisi olmadan onun hikayesini izleyebilirsiniz ve sizin hesabınız olmadığı için sizin gördüğünüzü anlayamayacaktır. Ama eğer karşı tarafın hesabı sadece arkadaşlara özel açık ise bu durumda yapmanız gereken işlem değişiyor çünkü öncelikle “Story Saver” uygulamasını indirmemiz gerekiyor.

Instagram Gizli Hikayeler Paylaşma

Bu uygulamayı indirdikten sonra hesabınıza giriş yapın ve kimin hikayesini izlemek izliyorsanız profiline giriş yapın veya sağ üstte bulunan arama bölümünden o kişinin kullanıcı adını arayarak kişiyi bularak tıklayın, ve daha sonra orada kullanıcının 24 saat içerisinde paylaşmış olduğu hikayeler yer alacaktır. Basılı tutarak hikayeyi görüldü yapmadan izleyebilirsiniz, ayrıca tek tıklama sayesinde’de hikayeyi indirebilirsiniz, bu indirme yapılmasında’da karşı tarafa herhangi bir bildirim veya kullanıcı adınız ile görüldü bildirimi gitmeyecektir, rahatlıkla kullanarak sizlere karşı taraftaki hikayelerin hepsini izleyebilirsiniz, görüldü yapmadan hikaye izleme işlemi bu şekilde, eğer hala anlamamış veya yapamamış iseniz sizlere çekmiş olduğum videoyu aşağıda bulabilirsiniz. (Video kaldırılmıştır.)

Instagram gizli hikaye görme işlemini anlattık, ayrıca Instagram Hikaye Video Kaç Saniye? öğrenmek isterseniz tıklayın.

Yorum Yap