Instagram Beğeni Botu Kullanma

Instagram’da bir çok beğeni botu veya takipçi botu geziniyor ortalıkta ama bunların kaçı güvenilir? Kaçı hesabınızın çalınmayacağına garanti verebilir? Kaçı şifrenizi ve kullanıcı adınızı almadan işlem yapıyor? gibi bir çok soru sıralayabiliriz sizlere, bu yüzden bot kullanmadan önce ve kullanımı ile alakalı sizlere bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Instagram Beğeni Botu

Yukarıda belirttiğimiz gibi Instagram’da birçok beğeni ve takipçi botu yer alıyor, şu sıralar en çok rağbet göreni sanırım “InstaFly” ismindeki Instagram botu olsa gerek, botu sitemizde paylaşmıyoruz ancak Google üzerinden arama yaptığınızda çıkan ilk siteden ne kadar özelliği ve neler yapabildiğine bakabilirsiniz. Ancak bu botun kullanım nedenleri sadece beğeni botu olması değil, Instagram üzerinde yapamadığınız birçok özelliği bu bot sayesinde yapabiliyorsunuz, ama bir sıkıntı var! o da ne bu bot ücretliymiş abicim ya. Dediğinizi duyar gibiyiz, öyle ücretsiz botlara nazaran adam ücretli yapıyorsa bir bildiği vardır diyoruz.

Aklınızda bir canlandırın, adam Instagram için ücretsiz bir beğeni botu paylaşmış, ve siz bunu indirip kullanıyorsunuz ve çalışıyor 100lerce beğeni kasıyorsunuz ama adamın bu işten karı yok? Sizce mantıklı mı, tabi ki değil adam bu programı hayrına çıkarmadı. Hiç bir şey kazanmayacaksa sadece kendisi kullanırdı paylaşmazdı değil mi?

Bu yüzden ücretsiz botların güvenilirliği çok azdır, adam sen beğeni kasıyorsun zannediyorsundur ama arkada senden habersiz bir şekilde sende başlarının fotoğrafını beğeniyorsundur. Ya da şöyle düşünün siz kendinizi beğeni yapıyor diye avuturken bir bakmışsınız hesabınız 5 gün sonra elinizden uçup gitmiş. Adam sizin beş gün eğlenmenizi programı kullanmanızı izliyor ve daha sonra şıp kayboluyor.

Bu işler o yüzden çok ciddidir, herhangi bir bot kullanımında hesabınızın güvenliğini üst derecede etkileyebileceğini düşünün ve ona göre kullanmadan önce kafanızda on kere “kullanmalı mıyım, başıma ne gelir” gibi soruları sormaktan kaçınmayın.

Instagram Beğeni Botu Kullanımı

Eğer beğeni botu yüklediniz ve hesabınız ile giriş yaptınız, giriş yaptıktan sonra ilk yapacağınız şey uygulanma içerisinden profilinizden çıkış yapılmış mı? Eğer çıkış yapılmış ise o botu hemen silin çünkü o sizin hesabınızı çalmak için yapılmış bir bottur. Bu konuda sizi dikkatli olmaya davet ediyoruz.

Ayrıca Instagram Türk Takipçi Hilesi 2024 yazımızı da okuyabilirsiniz.

Yorum Yap