YouTube Kanalı İçin Kamera Önerisi

YouTube videoları için genellikle profesyonel bir çekim için kameraya ihtiyacınız vardır. Sizlerde bir YouTuber iseniz ve kameraya ihtiyacınız varsa 2024 youtube kanalı için kamera önerilerini sizlere listeleyeceğiz. Burada bulunan kameralar ile ilgili bir sponsorluğumuz yoktur. Sadece öneri olarak sunduğumuz kameralar listelenmiştir.

YouTube üzerinden yayın yapan kullanıcılar Webcam – Profesyonel Kamera ya da GoPro ihtiyacı duyabilirler, burada bulunan öneriler sayesinde sizde en uygun, size yarayacak kamerayı bulabilirsiniz.

YouTube Yayıncıları Hangi Kameraları Kullanıyorlar?

YouTube üzerinden yayın yapan kullanıcılar daha çok aşağıdaki bulunan modelleri kullanıyorlar.

Canon EOS M50 15-45mm Aynasız Kamera Vlogger Kit
Sony ZV-1 Kamera + GP-VPT2BT Grip Vlogger Kit
Canon EOS M6 Mark II Videographer Kit
Nikon Z50 16-50mm+FTZ Mount Adaptör Kit Aynasız Fotoğraf Makinesi
Canon EOS 90D Body DSLR Fotoğraf Makinesi
Olympus OMD E-M10 Mark III 14-42mm EZ Lens
Fujifilm X-t200 Siyah + Xc15-45mm Vlogger Hazır Kit

YouTube Kamera Önerleri Neler?

YouTube kanalı için önerilen kameraları sizler için listeliyoruz, sizlerde burada yer alan youtube kameralarını karşılaştırarak bütçenize uygun olarak alışveriş yapabilirsiniz.

1- Canon EOS M50 Vlogger Kit

canon eos m50

Canon EOS M50 Vlogger Kit aynasız bir fotoğraf makinesi, 15-45 kit lensi bulunuyor. Rode Video Micro mikrofonu ile Manfrotto PIXI EVO mini tripod ile birlikte gelmekte. Bu durumda YouTube içerik üreticileri için ihtiyaç duyucağınız aletler kutu içerisinde geliyor. 24.1 megapiksel CMOS sensörü sayesinde kaliteli 4K video çekimi yapabilen Canon EOS M50, gece çekimlerinde de iyi bir İSO performansı gösteriyor. Ayrıca bu kemare ekranı tamamen dönebilen bir yapıya sahip. Bu sayede YouTube çekimlerinde ekranı kendinize çevirerek çekim yapabilirsiniz. Ayrıca paketin içerisinden çantasıyla beraber geliyor.

Ürün detaylarını incelemek ve satın almak için tıklayın.

2- Sony A7S III

Sony a7S III

Sony A7S III Aynasız Fotoğraf Makinesi 4K video çözünürlüğe sahip. 120p çekim özelliği sayesinde gerçekci ve sanatsal fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Sinema filmlerinde bulunan renk tonlarını ve yumuşaklığını size verecektir. Bu modele sahip kullanıcılar YouTube çekimleri için gerekli olan alan derinliği de elde edebilmeniz mümkün.

Ürün detaylarını incelemek ve satın almak için tıklayın.

3- Fujifilm X-T200 Vlogger Kit

fujifilm x t200

Fujifilm X-T200, markası giriş ve başlangıç seviyesi modellerden bir tanesi. 24.2 megapiksele sahip. APS-C sensörü Fujifilm için doygun renk tonlarını size verebiliyor. Hızlı bir otofokus sistemine sahip olan X-T200 bu özellikler ile YouTube içerikleri için kalite ve deneyim gösteriyor. Full HD ya da 4K video çekebiliyor. Fiyatıylada X-T200 uygun fiyatlı bir kamera seçenekleri arasında.

Ürün detaylarını incelemek ve satın almak için tıklayın.

Sizlerin de YouTuber olacak ya da olan kişiler için önerebileceğiniz kameralar varsa bizlere yorum kısmından iletebilir ve yeni alacak kullanıcılara tavsiye verebilirsiniz.

Yorum Yap