Instagram Takibi Bırakanları Görme

Instagram’ın sık sık değişik özelliklerinden bahsettiğimiz doğru, işte onlardan bir yenisi karşı karşıyayız. Instagram’da sizi takipten çıkan kişileri nasıl görebiliriz öğrenmek ister misiniz? Sizin takip etmeyen kişileri görün ve onları takipten çıkın.

Instagram Takibi Bırakanlar

Instagram’ın takibi bırakanları görebilmemiz için uygulama içerisinde herhangi bir özelliği bulunmuyor, ancak bu işlemi görebileceğimiz çeşitli olarak uygulamalar yer almaktadır. Bu uygulamalar sayesinde sizi takipten çıkan kişileri görebiliyorsunuz ve isterseniz takipten çıkabiliyor ya da o kişiyi engelleyebiliyorsunuz. Bu işlemi uygulamalar sayesinde yapmak oldukça basit, sadece bazı uygulamaların takipten çıkma sınırı bulunuyor bu yüzden aynı dakika içerisinde o sınır dahilinde takipten çıkma işlemi yapabiliyorsunuz. Eğer sınır olmayan bir uygulama kullanmak istiyorsanız şimdi sizlere o uygulamadan’da bahsedeceğim.

Instagram Takipten Çıkanlar

Instagram’da sizi takipten çıkan kişileri görmek için çeşitli uygulamalar var demiştik. Onlardan bir tanesi’de benim dahi kullandığım uygulama olan “Followers Insight” uygulaması, bu uygulamayı google play store girerek veya apple store üzerinden indirerek kurun. Daha sonra uygulamayı açınca hesabınıza giriş yapın ve uygulama içerisinden “takip etmeyenler” seçeneğine tıklayın. Buradan sizi takip etmeyen veya yeni takipten çıkmış tüm kişileri görebiliyorsunuz.

Bu uygulamanın güzel yanı sınırı yok, çünkü uygulamada bir kişiyi takipten çıkmak istiyorsanız onu takipten çıkmanız için sizi instagram uygulamasına yönlendiriyor ve oradan takipten çıkma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Uygulamanın sınırı yok ancak Instagram’ın bir süre sonra limitine takılarak 1 saat sonrasına takipten bırakma işlemine yakalanabilirsiniz. Bu yüzden takipten çıkacağınız kişi sayısı oldukça fazla ise bunları ortalama 50 kişi olarak bölerek takipten çıkma işlemini yapmanızı öneriyorum.

Instagram’da takipten çıkan kişileri bu sayede bularak sizde onları takipten çıkabiliyorsunuz, şimdi diğer bir içeriğimiz olan Instagram Engellediğim Kişinin Profilini Görme yazımızı inceleme vakti.

Yorum Yap