Instagram Mesajları Bilgisayardan Okuma

Hiç bilgisayarından Instagram Direct mesajı kullanmayı veya göndermeyi düşündün mü? Instagram mesajları bilgisayardan okunur mu? Bunu merak ediyorsanız işte o zaman sizin için bu yazıda bir çözüm var. Bu eğitici yazıda PC’de Instagram Direct’in nasıl kullanılacağını anlatılacaktır.

Eğer Instagram mesajlarını bilgisayardan okumak istiyorsanız, bilgisayardan Instagram mesajı göndermek için arıyorsanız takip etmeye devam edin.

Instagram’a tamamen yeniyseniz, Instagram Web hakkında bilginiz olmayabilir. Instagram App dışında, Instagram’ı bilgisayarınızdan veya akıllı telefon tarayıcınızdan da kullanabilirsiniz.

Instagram Bilgisayar Üzerinden Kullanımı

PC’den Instagram kullanmak için, sadece web tarayıcınızı açın ve www.instagram.com   adresini ziyaret edin. Instagram kimlik bilgilerinizi kullanarak giriş yapın fakat buradan direkt mesaj özelliğini maalesef şimdilik kullanamıyorsunuz. Şahsen, Internet’ten Instagram Direct mesajı kullanma özelliğinin eklenmesi gerektiğini düşünüyorum.

İnstagram Mesajları Bilgisayardan Görme

Instagram Bilgisayardan DM (Mesaj) Atma

Instagramdan direkt mesaj kullanmak için bilgisayarınıza bir program kullanmanız gerekiyor. Bu tarz programlar birden fazla (Remix OS, Android 6.0 Marshmallow vb) mevcut ama biz sizlere Bluestacks programını tavsiye ediyoruz.

  1. BlueStacks PC’nizde bir Android cihazı gibi davranan bir yazılımdır.
  2. Karşıdan yükleme tamamlandıktan sonra, yazılımı yükleyin. Bu, kolay ve basit bir işlemdir.
  3. Birkaç dakika bekleyin ve kendiliğinden yapılandırmasını bekleyin. Bundan sonra hoş geldiniz ekranı olacak. Ok tuşuna tıklayabilirsiniz.
  4. Tıpkı yeni telefon alıp açtığınız gibi programı açtığınızda bir Google kimliği isteyecektir. Gmail kimlik bilginiz varsa girin yoksa yeni bir tane oluşturmanız gerekiyor.
  5. Bu kurulum tamamlandığında, programın içindeki ekran yine yabancı gelmeyecektir. Android işletim sisteminde PlayStore açarak Instagram kurabilir kendi hesabınıza bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz. Artık bilgisayarınızdan instagram mesajı gönderebilir, okuyabilirsiniz.

Şimdi, Instagram Direct mesajını bilgisayara göndermenin keyfini çıkarın. Bunu yararlı bulduysanız bunu arkadaşlarınızla paylaşın.

Windows 10 Kullanıcılarına Özel Instagram Uygulaması

Windows 10 tabletleri için Instagram artık Windows App mağazasında bulunmaktadır. Uygulama, Instagram Öyküleri, Direkt Mesaj ve Keşfet dahil olmak üzere tüm önemli özellikleri içerir. Ve Windows 10 tablet cihazınızdan doğrudan görüntü yakalayabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Windows 10 çalıştıran diğer cihazların fotoğraf ve video çekme ve yükleme gibi bazı özellikleri desteklemediğini unutmayın.

Instagram 2 Adımlı Doğrulama Nasıl Yapılır inceleyerek hesabınızı çalınmaya karşı güvene alabilirsiniz.

Yorum Yap