YouTube Video İndir

Gündelik yaşamımızda sıkça ziyaret ettiğimiz web sitelerinden olan Youtube’da beğendiğiniz bir videoyu indirmek çok kolay. Bunu yapabilmek için alternatif yöntemler var, oluşturduğumuz listede Youtube video nasıl indirilir diye düşünenler için en iyi servisleri sıraladık.

YouTube Video İndirme Siteleri

YouTube video indirme platformu olmadığından dolayı kullanıcılar orada videoları paylaşıyorlar ve diğer bir kullanıcılar ise bunları izleyerek eğleniyor veya bir şeyler öğreniyorlar. Ama çok sevdiğiniz bir video ise sürekli olarak YouTube yerine bilgisayarınızda ya da telefonunuzda olmasını istiyorsanız işte bu durumda sizlere aşağıda yer alan YouTube video indirme siteleri yardımcı oluyor.

YouTube video indirmek yerine mp3 indirmek isteyen kullanıcılar ise YouTube MP3 Dönüştürücüler yazımıza göz atarak videoları müzik haline çevirerek indirip dinleyebilirler.

SaveFrom

Savefrom kullanımı en kolay olan Youtube video indirici. O kadar ki, tek yapmanız gereken “ss” yazmak. Youtube’da izlediğiniz videonun bağlantı linkinin başına “ss” eklerseniz otomatik olarak Savefrom adresine yönlendirilirsiniz. Örnek: www.ssyoutube.com/orneklink

Savefrom 720p’ye kadar indirmeleri web sitesi üzerinden yapabilmenize olanak tanımaktadır. Eğer daha yüksek çözünürlüklerde indirme yapmak istiyorsanız servisin Ummy adındaki programını kurmanız gerekecektir.

Online Video Converter

Youtube diğer tüm platformlardan video indirmek için en iyi alternatiflerden biri de Online Video Converter’dır. OVC’de Youtube’dan kopyaladığınız linki yapıştırıp indirme formatını MP4 seçerek videonuzu indirebilirsiniz. İşlemler çok hızlı bir biçimde gerçekleştirilir ve birkaç saniyede indirme başlatılır.

YouTube video indir

10Convert

Link yönlendirmesi kullanan 10Convert, kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Youtube linkindeki “youtube” kısmını “10convert” şeklinde değiştirdiğinizde otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirilirsiniz. Tek videolarda olduğu gibi albüm ve mix kayıtların tamamının indirilmesi için de kullanılanılabilir. Youtube video nasıl indirilir diye merak edenlerin girip deneyebilecekleri ve muhtemelen sevecekleri bir indirme aracı.

Videoİndirelim

FullHDi indirme imkanı tanıyarak alternatifleri arasından sıyrılan Videoİndirelim kopyala-yapıştır mantığıyla çalışıyor. Siteyi yer imlerinize ekleyerek videolarınızı birkaç tıklamayla indirebilirsiniz. Videoİndirelim sitesindeki dönüştürücüde çeşitli kalite seçenekleri mevcuttur. Ayrıca sitede Youtube’da günün popüler videoları da listelenmektedir. Trend olan videoları tek tıklamayla indirmeye başlayabilirsiniz.

İndirseneco

Hem MP4, hem MP3 indirme olanağını aynı anda sunan İndirseneco, basit ve sade bir arayüzde çalışmaktadır. Herhangi bir eklenti veya programa gerek olmadan Youtube video nasıl indirilir sorusuna yanıt arayanlar için güzel bir tercih olacaktır. Videoları farklı çözünürlüklerde indirebilirsiniz. Ayrıca sitede Türkiye’de popüler olan müzik videoları da listelenmektedir. Bu müzik videolarını isterseniz MP4, isterseniz MP3 şeklinde bir tıklamayla cihazınıza indirebilirsiniz. Site mobil uyumlu olduğu için akıllı telefonunuzun tarayıcısından da Youtube videosu indirebilirsiniz. Ancak herhangi bir uygulama veya program sunulmamaktadır, sadece web sitesi üzerinden çalışmaktadır.

YouTube video indirme ile alakalı veya siteler hakkında düşünceleriniz ile alakalı bizlere aşağıda yer alan yorum kısmından iletmeyi unutmayın.

Yorum Yap