Metaverse Nedir ve Nasıl Yatırım Yapılır?

Son yılların en popüler ekonomik sağlayıcı teknoloji trendleri arasında yer alan Blockchain, birçok teknolojinin öncü kaynağı olmuştur. Son aylarda ise inanılmaz trend haline gelen bir teknoloji ilgimizi yakından çekiyor. Metaverse kavramını herkes duymuştur. Metaverse, diğer bir anlamı ile sanal evren; Blockchain teknolojisinin sanal bir oyunla birleşmesi diyebiliriz.

Örneğin bir oyunda bir tablonun blok zinciri ile zincirlenerek tokenize edilerek eşsiz benzersiz yapılması ve sadece sizde olması Metaverse kavramını ortaya çıkarmıştır. Bu bağlamda blockchain kripto paralar gibi yeni bir ekonomik dalgalanma yaşayan dünya yeni bir teknoloji ile karşı karşıya bulunmaktadır. Özellikle son dönemlerde yeni popüler hale gelen ve ileride mutlaka zirveye yükselecek, herkes tarafından bilinecek Metaverse dünyalarına şimdiden yatırım yapmak gerekiyor.

Metaverse Yatırımı Nasıl Yapılır?

Metaverse evrenine yatırım yapmak için bir çok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler farklı firmalardır. Sizlere bugün bunlardan en güveniliri olarak gördüğümüz ve en iyi proje olarak gördüğümüz bir platformdan bahsedeceğiz. Metaveler, kullanıcıların/oyuncuların dizayn, paylaşım ve platform için varlıkları satabilme yetkisine sahip olduğu, kullanıcılar tarafından yönetilen merkeziyetsiz bir sanal dünyadır (Metaverse evrenidir).

metaveler platform

Metaveler, Metaverse pazarının dinamikleri kullanılarak yaratıcı içeriklerin kullanıcılar tarafından oluşturulduğu, içerik aracılığıyla ürettikleri değer için ödüllendirilmeye hak kazandığı birkaç Blockchain tabanlı sanal dünyadan biridir. 

Metaveler Arsa Nasıl Alınır?

Metaveler platformuna giderek kendinize bir arsa alarak en büyük yatırımınızı yapabilirsiniz. İleride bugün keşke bitcoinim olsaydı sözlerini keşke Metaveler platformunda arsam olsaydı olarak kullanmak istemiyorsanız tükenmeden almanız en doğrusudur. 

Öncelikler buradan Metaveler sitesine gidin. Üst kısımda yer alan kayıt ol butonuna tıklayın ve platformda işleme başlayabilirsiniz.

  • Burada paylaşılan platform içerisinde yapılan işlemler cevrik.com adresi ile bağlantılı değildir. Platform kurallarını ilgili adresten okuyabilirsiniz. İşlemlerinizden cevrik.com sorumlu tutulmamakla birlikte yatırım tavsiyesi değildir.

Yorum Yap