Instagram Beğeni Hilesi 2024

Instagram’ın beğeni sayısını dikkate alan kullanıcılar instagram’da güzel vakitler geçiriyorsunuzdur umarız. Bu yazımızla birlikte instagram’da beğeni hilesi nasıl yapılır, beğeni nasıl arttırırım gibi soruların cevaplarını vereceğiz, isterseniz lafı daha fazla dolandırmadan konumuzu incelemeye geçelim değil mi.

Instagram Beğeni Hilesi

Cevrik.com’u takip eden kişiler bileceği gibi site prensibimiz olarak hile kullanmanızı hesabınızın güvenliği açısından tercih etmiyoruz ama hile kullanımını göstermekteyiz, bu yüzden bu hile kullanımlarıyla alakalı sitemiz hiçbir sorumluluğu üstüne almamaktadır, herkesin hesap sorumluluğu kendinedir.

İnstagram’da beğeni hilesi yapmak için birden fazla yöntem bulunmaktadır, bu yöntemleri sizlerle birlikte inceleyelim;

Instagram Beğeni Hilesi 2024 Siteleri

İlk olarak beğeni sitelerini ele alabiliriz, beğeni hilesi yapabileceğimiz bazı siteleri sizler ile paylaşacağız, ancak beğeni hilesi yapmanız için sizden hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir.

https://instagramtakipci.net/
https://instagram.begeni.com/
www.instabayim.com/
instatakipmerkezi.com/
https://www.instaloji.com/
organiktakipci.com/
https://instagram.begenapp.net/
https://www.instafenomeni.net/
instagramtakipcim.com/
https://www.bayinsta.com/

İnstagram Beğeni
Yukarıda yer alan hiçbir site cevrik.com’un kankası değildir, google’da en çok girilen sayfalar sergilenmiştir. Lütfen beğeni işlemi yapmadan hesabınızın güvenliğini tehdit edecek sorunları gözden geçirin.
Yukarıdaki beğeni hilesi siteleri ile resimlerinize veya videolarınıza 1000+ beğeni kadar beğeni sağlayabilirsiniz ancak bazı siteler “yalancı” kimliğine büründüğü için hesabınızı çalmaya çalışabilir, dikkatli olun.

Instagram Beğeni Hilesi (Şifre Vermeden)

İnstagram’da beğeni hilesi yapmak istiyorsunuz ve şifrenizi vermeden bu işlemi yapmak mı istiyorsunuz. Bunun için size “google play” ve “apple store” mağzalarında yer alan kredili beğeni hilelerini öneriyoruz, kredi kazandıkça daha fazla beğeni gönderebileceğiniz bir uygulamayı indirerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Beğeni Hilesi Programsız

Eğer yukarıdaki yöntemler bana uygun değil diyorsanız size programsız beğeni kasmayı’da gösterebiliriz, bunun için instagram gönderinizin altına ” #beğeni #for #tbt #tb #follow #like #likes #beğen ” gibi etiketler kullanabilirsiniz, ayrıca beğeni sayfalarındaki gönderileri beğenerekte geri beğeni kazanabilirsiniz. Eee arkadaşınız fazlaysa beğeni sayınızda o kadar fazla olacağını bilmeyenimiz yoktur.

Buradan çıkartacağımız olay “Takipçi kas, beğeni kazan” oluyor değil mi.

Takipçi kasmamız gerekiyorsa o zaman şu yazımızı incelemek gerekiyor: Instagram Türk Takipçi Hilesi

Yorum Yap