Instagram Profile Hesap ve Etiket Ekleme

Instagram profile hesap ekleme hakkında çıkan yeni güncellemeler sayesinde haber alıyoruz. Instagram’a eklenen yeni özellik sayesinde profilinizin biyografi kısmına farklı birinin profilini ekleyebiliyor veya etiket ekleyebiliyorsunuz. Instagram bu güncellemesi sayesinde bir profili ziyaret ederek o profil üzerinde bulunan biyografi kısmından farklı bir profile ulaşılabilecek.

Instagram profile hesap ekleme işlemi sayesinde kullanıcılar çalıştıkları yerlerin kurumsal hesaplarını ekleyebilirler, veya ilgilendikleri alanlarla ilgili yabancı etiketleri veya türkçe etiketleri ekleyebilirler.

Instagram Biyografi Düzenleme

Instagram profilinize herhangi birinin hesap profil linkini eklemek istiyorsanız bu işlemi uygulayabilmek için öncelikle Instagram profilinize giriş yaparak orada bulunan “Profili Düzenle” butonuna tıklayarak burada bulunan “Biyografi” bölümüne tıklamanız ve buradan “@“ işaretini koyarak kullanıcı adını girmeniz yeterli olacaktır. Örnek vermek gerekirse bizim profilimizin kullanıcı adı cevrikcom bunu profile eklemek için @cevrikcom şeklinde yazmamız yeterli olacaktır.

Instagram Biyografi Hesap ve Etiket Ekleme

Instagram biyografinize etiket eklemek içinse aynı yukarıdaki işlem olduğu gibi bu sefer biyografi bölümünden @ işareti yerine # işaretini koyarak istediğimiz etiketin anahtar kelimesini yazıyoruz. Bu konuda da örnek vermek gerekirse #galatasaray #tbt gibi farklı türdeki sizin ilgi ve alaka düzeyinize göre ilgilendiğiniz etiketleri profilinize ekleyerek sizin profilinizi ziyaret eden kişilerin görmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram yapmış olduğu bu yenilik henüz herkes tarafından bilinmesi nedeniyle kullanıcı sayısı oldukça düşük. Ancak ilerleyen zamanlarda bu özellik daha fazla kullanılır mı bilmiyoruz, sizin bu konu hakkında fikirleriniz var ise bize yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Instagram profile hesap ve etiket ekleme işlemi bu kadar basit bir şekilde profil düzenlemeden geçiyor. Bu konu hakkında sorularımızı cevapladığımıza göre şimdi farklı bir konu olan Instagram Videoları İleri / Geri Sarma yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar

 1. Arkadaşımın biyografisinde benim hesabım var etiketi kaldır dedim şimdi geri koymaya çalışıyoruz ama etiket olmuyor nasıl düzeltebiliriz?

  Yanıtla
  • ben de aynı sorunu yaşıyorum nasıl düzelir bulamıyorum

  • Duzeldimi ?

  • Aynen ya

  • Merhaba sorununuz hala devam ediyor mu aynı problemi bende yaşıyorum düzeltebildiniz mi 🙏🏼

  • Düzeltebildiniz mi bende aynı sorunu yaşıyorum?

  • Bende ayni sorunu yasiyorum nasil düzeltebilirim bilgi verirmisiniz lutfen?

  • Bende yaptım nasıl düzeltebiliriz olmuyor lütfen

 2. Bende aynı sorunu yaşıyorum düzeltebilen yok mu

  Yanıtla

Yorum Yap