Instagram Videomu Kimler İzledi

Instagram’da paylaşımlara arasında videoları kim beğenmiş ve kim görüntülemiş merak eden kişiler olmakta, bunların nasıl görüneceği hakkında bugünkü yazımızda bahsedeceğiz.

Instagram Videomu Kimler İzlemiş?

Instagram’da videomu kimler izlemiş görebilmemiz mümkün değil, böyle bir sistem ilerleyen günlerde gelir mi sanmıyoruz ama gelirse de sizlere hemen paylaşacağımızdan şüpheniz olmasın, güncel sosyal medya özelliklerini ilk öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz.

İnstagram Videomu Görüntüleyenler

Instagram Videomu İzleyenleri Gizleme

Instagram videomu izleyen kişiler zaten video paylaşımında görünmemekte sadece görüntüleyen kişilerin sayısı gözükmekte. Kaç kişi o videoyu görüntüledi ise o sayı yazmakta. Örnek: “20 Kişi İzledi”

Instagram Videomu Beğenenleri Görme?

Instagram’da paylaşmış olduğum bir videonun kimler tarafından görüntülenmiş olduğunu bulmak için görüntüleyen kişi sayısının üzerine tıklamamız yeterli oluyor. Kaç kişi izlemiş göremiyoruz lakin açılan sayfadan kaç kişi beğenmiş kimler beğenmiş görebiliyorsunuz.

Aşağıdaki örnekteki gibi işlemi uygulayıp beğenenleri görebilirsiniz, şimdi işlem tamam.

İnstagram Videomu İzleyen ve Beğenenler

Instagram Videomu Beğenenleri Gizleme

Instagram videolarını paylaşmadan önce böyle bir sistemin olmasını isteyebilirdik ama maalesef ki Instagram videolarını beğenen kişileri gizlememiz mümkün değildir, izleyen kişileri zaten görmemekteyiz ama beğenen kişileri gizlememiz mümkün değildir.

Ayrıca Instagram Silinen Fotoğrafları Geri Getirme isimli yazımızı da okumayı unutmayın.

Yorum Yap