Instagram Hikaye Bildirimlerini Açma 2024

Instagram hikayeler özelliği kullanıcılar tarafından çok sevildiği belli oluyor.  Snapchat ten alınan bazı özellikler olsa daha iyi kullanıcılar Instagram hikayelerini çok kullanmaya başladılar ve sürekli olarak güncel özellikler sayesinde daha da fazla kullanım almakta. Instagram hikayelerinin kullanımının artması ile birlikte gelen özellikler ileride daha da güzel paylaşımlar yapılabiliyor. Instagram filtreleri ile birlikte çok güzel fotoğraflar veya videolar paylaşabilirsiniz ve bunlara arkadaşlarınız ile doya doya eğlenceli olarak keyifli anların tadını çıkarabilirsiniz.

Instagram üzerinden paylaşılan hikayelerden gelen bildirimleri nasıl açılacağı hakkında bilgi vereceğiz bu sayede paylaşmış olunan hikayeleri telefonunuza gelen bildirimler sayesinde anında görebileceksiniz. Nasıl mı? işte detaylar.

Instagram Hikaye Bildirimi 2024 Nasıl Açılır?

Instagram hikayelerinde bir arkadaşımız hikaye attığında onun bildirimini telefonunuz üzerinden almak istiyorsanız Instagram hikaye bildirimlerini açmanız gerekmektedir. Instagram hikaye bildirimlerini nasıl açacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

Instagram hikaye bildirimleri açma özelliği şu anda aktif değildir. Bu özelliğin ileride çıkması ile birlikte sizlere bildireceğiz bunun için bizleri sosyal medya dizilerimizden takip etmeyi unutmayın.

Instagram Arkadaşım Hikaye Paylaşınca Bildirim Gelsin İstiyorum

Instagram’da bir arkadaşımız hikaye paylaşınca size bildirim gelmesini istiyorsunuz ama bunun nasıl yapılacağını bilmiyor musunuz?  Bunun için Instagram hikaye bildirimlerinin açılması gerekiyor ancak Instagram hikaye bildirimleri şu anlık kullanım dışıdır Eğer hikaye bildirimlerini açmak yerine Instagram gönderi bildirimlerini açmak istiyorsanız bunun için sitemizde ufak bir arama yaparak yazıya ulaşabilirsiniz.

Instagram hikaye bildirimleri

Instagram hikaye bildirimlerinin gelmesi ile birlikte insanlar birbirlerinin hikayelerini bildirim sayesinde anında görebilecekler ve bu sayede Yakın Takip ettiği insanı anlık olarak görebilecek ve onunla sohbet edebilecek. bu özellik  ile birlikte güzel anların tadını da anında yaşayabileceğiz.

Instagram hakkında bir başka konumuz olan Instagram Toplu DM Silme yazımızı inceleyerek toplu dm nasıl silinir detayları inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap