Facebook 15 Temmuz Profil Resmi Yapma

Facebook yaklaşık 2 sene önce getirmiş olduğu profil resmine çerçeve ekleme özelliği gün geçtikçe çeşit çeşit yeni çerçeveler ile daha çok kullanılır hale gelmiş durumda. Ayrıca bu çerçeve stiline istediğiniz saati verdiğiniz sürede kalkabiliyor, yani diyelim ki bugün ben bu çerçeveyi yaptım ama bu çerçeve yarın otomatik olarak kalksın dediğiniz taktirde bu işlem otomatik olarak gerçekleşmiş oluyor ve profilinizden seçmiş olduğunuz o çerçeve kalkmış oluyor.

Bildiğiniz üzere 15 Temmuz ülkemiz için karanlık bir gün geçirmiştik, bu yılda bu kötü, hain darbe girişimin 1. yıl dönümünde anmalar gerçekleştirilecek ve insanlar sosyal medya üzerinden bu girişimi kınayacak ve Türk milletini onurlandıracak paylaşımlar yapacaklardır. Sizde bu paylaşımlardan bir tanesini yapmak istiyor ve Facebook profil fotoğrafınızı 15 Temmuz için değiştirmek istiyorsanız aşağıdan bu işlemin nasıl yapılacağını görebilirsiniz.

15 Temmuz Profil Resmi Ekleme

Facebook çerçeveler özelliği sayesinde bir çok insan profil fotoğrafına çerçeve ekleyebiliyor, ayrıca otomatik kalkma sistemi sayesinde insanlara hiç ellerini yormadan bu işlemi gerçekleştiriyorlar. 15 Temmuz yıl dönümü içinde birden fazla insan değişik çerçeve eklemiş durumdalar, ve isteyen kullanıcı bu çerçeveleri ekleyebiliyorlar, isterseniz öncelikle birkaç 15 Temmuz çerçeve çeşitlerine şöyle bir göz atalım;

15 Temmuz Profil Resmi

Örneklerden de görebileceğiniz üzere bu çerçeveler gibi birden fazla çerçeve daha mevcut, istediğiniz çerçeveyi seçebilir ve kullanabilirsiniz.

Facebook 15 Temmuz Profil Resmi Nasıl Yapılır?

Facebook’ta sizde yukarıda görünen şekilde profil resminizi 15 Temmuz için çerçeve eklemek istiyorsanız yapmanız gereken işlem çok basit, öncelikle facebook üzerinden şurada yer alan linke girin: https://www.facebook.com/gameface

Bu link üzerinden direk olarak karşınıza çerçeve ekleme bölümü çıkacaktır, istediğiniz çerçeveyi o bölümden ister profiliniz için isterseniz sayfanız için seçebilirsiniz. Seçim tercihinizi yaptıktan sonra aşağıda yer alan bölümden bu çerçevenin ne zamana kadar duracağını ayarlayın. (İster 1 gün, ister 1 hafta vb.) Ayarlamalar sonrası “Profil Resmi Olarak Kullan” yazısına tıklamanız yeterli olacaktır, bu sayede sizlerde 15 Temmuz için profil resminize çerçeve eklemiş olacaksınız.

Ayrıca sitemizde sizler için yazmış olduğumu Facebook Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır? yazımızıda incelemeden çıkmayın deriz.

Yorum Yap