EBA uygulaması güncellenmiştir. Lütfen güncelleyiniz. Hata Çözümü

EBA uygulaması öğrenci arkadaşlar için pandemi döneminde eğitim verilen sistemdir. Ancak EBA iOS sürümünde görünen bir hata öğrencileri şaşırttı. “EBA uygulaması güncellenmiştir. Lütfen güncelleyiniz.” hata mesajı ile karşılaşan öğrenci arkadaşlar ne yapacağını şaşırdı ve uygulamaya giriş yapamadılar.

EBA iOS sürümü güncelleme hatası alan kullanıcılar bunun çözümü için araştırma yaptılar ancak bulamadılar, bunun için biz sizlere EBA güncelleme hatasının çözümünü göstereceğiz.

EBA uygulaması güncellenmiştir. Hatası Nasıl Çözülür?

EBA uygulamasına giriş yaptığınızda bu hata ile karşılaşıyorsanız ve güncelle butonuna bastığınız halde uygulamada güncelleme gözükmüyorsa sorun henüz uygulamanın market sürümüne düşmemiş ve kontrolden geçiyor olması olabilir. Ancak eğer durum bu şekilde değilse diğer bir sorun ise uygulamanın güncelleme dosyasının henüz markete eklenmemesinden dolayıda olabilir.

Android sürümünde bu hata ile karşılaşan henüz görülmedi ancak Apple telefon kullanan kullanıcılar bu sorunla karşılaşmış ise aşağıdaki yöntemleri ilk olarak denemeleri gerekebilir;

  • EBA uygulaması yüklü telefonda ilk yöntem olarak uygulamayı Silip Yüklemeyi deneyin.
  • Sorun bu şekilde çözülmemiş ise uygulama yüklü değilken telefonunuzu kapatarak tekrardan telefonu açarak uygulamayı yüklemeyi ve açmayı deneyin.
  • Sorun devam etmesi durumunda uygulamaya “Wifi” ile bağlanmak yerine “Operatör Verisi” ile bağlanmayı deneyin ve o şekilde güncelleme uyarısı gelecek mi bakın.
  • Sorunu çözemeyen arkadaşlar ise şuanlık mobil uygulamaya adroid telefondan girebilir veya internet üzerinden derslerine bakabilirler.

EBA uygulaması güncellenmiştir Hatası iOS Sürümü

Bu hata şuanda Apple iOS sürümünde karşımıza çıkıyor ancak uygulama güncellemesi Android ve iOS olarak birlikte yapılarak tüm kullanıcılara bu uyarı verilmiş olabileceğinden dolayı henüz Apple Store güncellemeyi markete yüklememiş olabilir.

Bu nedenden dolayı öğrenci arkadaşların birkaç gün daha beklemesi ile markete yeni sürümün gelmesi sayesinde uygulamayı güncelleyerek derslerine katılabilirler. Şimdiden yeni eğitim öğretim döneminde başarılar dileriz.

Yorum Yap