Instagram Bot Takipçiler

Instagram’ın koca koca büyük bir platform olduğunu öğrenmeyenimiz yok artık. Peki ya Instagram’ın bot kullanıcılarından haberdar mısınız? Evet cevabını duyar gibiyim çünkü bu yazıyı okuduğunuza göre bot takipçileri’de biliyorsunuz ve karşılaşmışsınızdır.

Instagram Bot Takipçiler

Instagram’ın bot takipçileri olayı aslında bazı kullanıcıların, genellikle yabancı kullanıcıların takipçi kasmak amaçlı oluşturulan hesaplardır, bu yüzden aktif bir kullanım durumları mevcut değildir. Bu nedenle o kullanıcılar “bot” ismiyle tabir edilir.

Instagram Bot Hesap Açma

Instagram’da bot hesap açma işlemi genellikle programlar tarafından otomatik olarak yapılmaktır, bazı kullanıcılar ise bu işlemi bilgisayar üzerinden tek tek yapmaktadırlar ama onların asıl amacı takipçi kasmak değildir, fake hesap açıp birilerini kandırmak veya dolandırmak amaçlı bu çalışmayı yaparlar.

Ben nasıl bot hesap açarım diyorsanız internette araştırma yaparak ücretsiz program bulabilme ihtimaliniz düşük olsa da karşınıza denk gelebilir, ancak bu durumlar için ücretli olarak programlar satılmakta. Hızlı bir şekilde bir çok bot kullanıcı açarak kendinizi takip etmek ancak bu şekilde programlar ile çözülebilir.

Instagram Bot Takipçi Silme

Instagram’da bot takipçileri nasıl sileceğim diyenler için geçen günkü yazımızda belirttiğimiz gibi silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz, o yazıya nasıl ulaşacağım diyorsanız, buyurun: Instagram Bot Takipçi Silme

Instagram’ın bot takipçileri hakkında daha fazla kafanıza takılan soru işaretleri varsa bize yorum kısmından bunları belirtebilirsiniz.

Yorum Yap