Twitter İletişim Maili / Telefon Numarası

Twitter yaşadığınız herhangi bir sorunun çözümünü bulamadığınız da Twitter iletişim ekibine nasıl ulaşabileceğinizi göstereceğiz. Twitter yardım platformuna şu adresler yardımıyla ulaşabilirsiniz;

Twitter İletişim Maili

Twitter’da hesabınızla özel herhangi bir sorunu bildirmek amaçlı mail adresi mevcut, sorununuzu güzel bir dil ile birlikte “support@twitter.com” adresine bildirebilirsiniz.

Ayrıca Twitter uygulaması veya web sürümünde bir hata olduğunu düşünüyorsanız bu sorunu’da “help@twitter.com” adresinden belirtebilirsiniz.

Diğer bir sorun hesap gizliliğinin ihlal edildiğini düşünüyorsanız’da “privacy@twitter.com” adresine mail atmanız gerekmektedir.

Eğer sizin adınıza veya bir arkadaşınızın adına sahte hesap açılmış ise Sahte bir hesabı bildir alanından başvuruda bulunun.

Twitter İletişim Telefonu

Bildiğiniz gibi Twitter’ın ülkemizde herhangi bir ofisi bulunmadığından dolayı maalesef özel bir telefon numarası’da mevcut değildir. Bunun için sadece 11870 teknoloji sorun hattını arayarak sorununuz hakkında bir bilgi veya çözüm alabilirsiniz.

Twitter ile iletişime geçtiğiniz taktirde en kısa süre içerisinde size dönüş yapacaklardır, bu konuda facebook gibi sosyal medya ağlarından biraz daha ilgili davranıyorlar merak etmeyin.

Çıkmadan önce Twitter Hesabı Çalma isimli yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Iyi çalışmalar gecen hafta şüpheli bir mesajla instagram hesabım çalındı erişemiyorum Tanımadığım kullanıcı hesabımda paylaşımlarda bulunup para toplamaya çalışıyor mail adresim isikperisi@gmail.com ve 532 337 83 93 gerektiğinde doğrulama yapmaya hazırım İlk mail adresim de buydu cok tesekkurler Banu uzkut onuk

    Yanıtla
  2. Merhabalar instagram hesabımı kapatmak istiyorum fakat şifresini bilmediğim ve eski telefon numarama giden doğrulama kodu yüzünden kapatamıyorum en hızlı şekilde nasıl kapatabilirm bi çözümü varmıdır bunun

    Yanıtla
    • Merhaba, hesaba baplı mail adresinize ulaşabiliyor musunuz?

Yorum Yap