Euro Truck Simulatör 2 Dil Değiştirme

Euro Truck Simulatör 2 oyuncuları gün geçtikçe artmakta olduğu görünmekte, hal böyle olunca her gün yeni yüzlerce kişi ETS 2 oyununa katılım sağlıyor hale gelmiş durumda. Eğer sizlerde Euro Truck Simulatör 2 oyununu oynuyorsanız ve oyun içerisinde sorunlarla karşılaşıyorsanız sitemiz üzerinden bu sorunları çözebilirsiniz.

Euro Truck Simulatör 2 dil değiştirme işleminin nasıl yapılacağı konusuna gelirsek, işlem oldukça basit bir şekilde çözüme kavuşturulabilir halde. Hemen ETS 2 dil nasıl değiştirilir öğrenmek isteyen kullanıcılar için yapmaları gereken sadece aşağıdaki adımları takip etmeleri.

Euro Truck Simulatör 2 Dil Değiştirme Nasıl Yapılır?

ETS 2 dil değiştirme işlemi için yapanız gereken işlemler aşağıdaki adım sırasına göre gerçekleştikten sonra Türkçe diline sahip olabilirsiniz.

  • İlk olarak Euro Truck Simulatör 2 oyunumuzu açıyoruz,
  • Oyun içerisinde bulunan alt menüden Seçenekler (Options) bölümüne giriş yapıyoruz.

ets 2 türkçe yapma

Seçenekler sayfasına giriş yaptıktan sonra;

  • Gelen pencere üzerinden Oynanış (Gameplay) seçeneğine tıklıyoruz.

ets 2 dil değiştirme

Oynanış sayfasına giriş yaptığımıza göre;

  • Şimdi ise bu alandan Dil (Language) bölümünü buluyoruz. Bu bölümünü bulduktan sonra ise buradan hangi dili istiyorsak o seçeneği seçmemiz gerekiyor.

ETS 2 Türkçe Dil Nasıl Yapılır?: Bu alandan Euro Truck Simulatör 2 oyununun dilini “Türkçe” seçerek düzeltebilirsiniz.

Euro Truck Simulatör 2 dil değiştirme

Bu işlem sonrasında bu alandan seçmiş olduğunuz dil ile birlikte oyununuzun dili değişecektir, başka yapmanız gereken herhangi bir işlem yoktur. Güle güle güzel oyunlar dileriz.

Ayrıca sitemiz üzerinden Euro Truck Simulatör 2 oyunuyla veya diğer oyunlarla alakalı bilgileri’de Oyunlar kategorimiz veya Nasıl Yapılır kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap