Enes Batur Hayal Mi? Gerçek Mi? Netflix’te

Enes Batur'un ilk filmi olan Hayal Mi? Gerçek Mi? filmi Netflix tarafından satın alınarak platform üzerinden yayına başladı.

YouTuber Enes Batur 2018 yılında çıkartmış olduğu Enes Batur: Hayal Mi? Gerçek Mi? filmi Netflix tarafından satın alındı ve 1 Eylül 2019 tarihi itibariyle platform üzerinden gösterime başlandı.

Enes Batur Hayal Mi? Gerçek Mi? Netflix’te

Enes Batur Hayal Mi? Gerçek Mi? filmini izlemeyen veya izlemek isteyen kullanıcılar için satın alınan bu film bazı çevreler tarafından olumsuz görünse’de film vizyon süreci boyunca 1 Milyon 483 Bin izlenmiş durumda ve bu denli fazla izlenen filmi Netflix’te satın alarak kendi platformu üzerinden izletme aşamasında.

Enes Batur çıkartmış olduğu ilk film olan “Enes Batur Hayal Mi? Gerçek Mi?” filminden bu kadar fazla izlenmiş olsada ikinci filmi olan “Enes Batur Gerçek Kahraman” filmi bu kadar fazla izlenmiş durumda değil, ancak bakalım ikinci film üzerinden Netflix bir anlaşmaya gidecek mi merak konusu.

Bunlara Bakmak İster Misin?

Enes Batur Hayal Mi? Gerçek Mi? Fragmanı

Enes Batur Hayal Mi? Gerçek Mi? filminin fragmanını izlemeyen kullanıcılar için buraya fragmanı koyuyoruz ve seyretmek isteyen Netflix aboneleri platform üzerinden filmi izleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu