Cevrik.com Yenileniyor! # Sosyal Medya Birleşiyor!

Merhaba takipçilerimiz;

Mart 2018 tarihi itibari ile almış olduğumuz farklı kararlar mevcut, bunların bir plan ve düzenleme aşaması sonrasında sizlere’de bilgilendirme sunmak istedik. Aralık 2016 tarihinden itibaren vermiş olduğumuz hizmetten son derece keyif duyuyoruz, ancak son zamanlarda yaşanan düzenlemeler nedeniyle sizlere hizmet verme aşamasında bir aksaklık yaşadığımızın’da farkındayız, bu durum nedeniyle Mart ayı içerisinde düşündüğümüz ve gerçekleştirmek istediğimiz yenilikler mevcut.

Sosyal Medya Birleşiyor

Sosyal Medya Birleşiyor başlığını görünce hemen aklınıza; Facebook – Twitter – Instagram gibi sosyal medya ağları tek bir uygulama halini alıyor gibi bir şey kafanızda oluşuyor, ancak bizim burada belirttiğimiz sistem bu değil. (Bu olsaydı iyide olabilirdi, birden fazla uygulama can sıkıyor ve zaman kaybı yaşatabiliyor bazen.) Buradaki belirttiğimiz birleşme, sitemizde yer alan sosyal medya haberleri ve nasıl yapılır konuları yeni yayınımız ile daha bir gelişmiş hal alıyor ve herhangi bir sosyal medya uygulamasında gerçekleşen önemli konu ve haberleri ilk öğrenebileceğiniz adres olmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımıza başlamış durumdayız.

Sosyal Medya Fenomenleri

Sosyal Medya Fenomenleri

Sitemize yeni eklenecek bölümlerden bir yenisi olan Sosyal Medya Fenomenleri; Bildiğiniz üzere sosyal medya aracılığı ile birçok kişi fenomen haline gelebiliyor, sizlerde o kişileri sosyal medya üzerinden takip ediyor ve neler yaptıklarını öğreniyorsunuz. Sitemize açacak olduğumuz bu bölüm sayesinde artık Sosyal Medya Fenomenlerinin düzenlemiş olduğu herhangi bir etkinlik veya değişim ortaya koyacak faktörleri kolaylıkla sitemizden bulabileceksiniz.

Sosyal Medya Televizyonu

Sosyal Medya Televizyonu

Cevrik.com Mart 2018 yenilikleri ile sosyal medyanın televizyonu’da etkilediği şu dönemlerde artık Televizyon dışında YouTube platformu ile’de yayın hayatına başlayan onlarca ünlünün haberlerini sitemiz ile kolaylıkla bulabilecek ve izleyebileceksiniz, ayrıca ileride getireceğimiz güncellemeler sayesinde herhangi bir ünlü sosyal medya fenomeni veya herhangi bir ünlü sanatçının sosyal medya adreslerini sitemiz üzerinden tek sayfa ile kontrol sağlanabilir hal alacak.

Sosyal Medya Haberleri ve Düzenlemeleri

Sosyal medya haberlerini ve düzenlemeler ile getirdikleri yenilikleri sizlere daha önceden paylaşmaya başlamıştık ancak bir yerde başladığımız bu deneme maalesef ki başarısız sonuçlanmıştı, şimdi ise bu sorunu ortadan kaldırarak yeniden kaldığımız yerden devam edeceğiz ve kullandığınız herhangi bir sosyal medya ağında gerçekleştirilmiş olan düzenlemelerden ilk siz haberdar olacaksınız.

Düzenlemelerimiz bu faktörler doğrultusunda ilerleyecek olup cevrik.com un daha çok kullanıcı odaklı bir adres olmasını sağlayacağız, bu bağlamda bizi destekleyen ve şu ana kadar desteğinizi esirgemeyen tüm kullanıcılarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Cevrik.com ile en kısa vakitte görüşmek üzere.

Yorum Yap