Masumlar Apartmanı 9. Bölüm İzle

TRT’de yeni dizi olan Masumlar Apartmanı’nın 9. bölümü yayınlandı. Bu bölüm ile birlikte kaçıranlara özel ve Masumlar Apartmanı son bölümü tek parça izlemek isteyenlere özel 10 Kasım 2020 yayını sizlerle.

Yeni yüklenen bölüm ile birlikte Masumlar Apartmanı 9. bölüm izle tek parça yayınını kaçırmayın, bakalım bu bölümde karşımıza neler çıkıyor, neler yaşanıyor.

Masumlar Apartmanı 8. Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Masumlar Apartmanının 8. bölümünde Safiye ve Babası evin salonunda bulunan İnci’ye denk gelince çıldırırlar. Sanırlar ki İnci evi kirletmiş ve temizlemek için işe koyulurlar. Aynı zamanda Hikmet’te bu işten nasibini bulur. Ege Han ile tartışır çünkü babasının kaybolması onun yüzünden olduğunu düşünür. İnci ve Han arasında gerilim çıkartan bu olay bakalım nerelere gidecek.

masumlar apartmanı tek parça izle

Temizlik yapılırken Safiye birden suların kesildiğini fark eder. Esra Esat ile buluşur ki Han hakkında bilgi alsın. Birkaç bilgi sahibi olur Esra, bakalım bu kargaşa nasıl devam edecek.

Masumlar Apartmanı 9. Bölüm Tek Parça İzle

Masumlar Apartmanı 9. bölümü izlemek isteyen kullanıcılara özel olarak tek parça yayına alınan link aşağıda sizlere iletilmiştir, buradan ücretsiz ve kesintisiz bir şekilde seyredebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 9. Bölüm izle

Gerçek bir hayat hikayesi olan Masumlar Apartmanı 9. bölümünü seyrettikten veya seyretmeden önce aşağıdan yorum yaparak dizi hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Dizi Haberlerini inceleyerek diğer dizilerde neler yaşanmış anında güncel olarak görebilirsiniz.

Yorum Yap