Arıza 9. Bölüm Full izle

Show TV’de yeni bölümüyle ekranlara gelen Arıza dizisi her hafta izleyicilerini ekran başına kitlemeyi başarıyor. Arıza 9. bölüm ile birlikte de daha önce olduğu gibi yine seyircileri heyecanlı anlar karşıladı. Sizlerde bu anları görmek ve Arıza 9. bölüm full izle keyfini sürmek için aşağıdan hemen inceleyebilirsiniz.

Arıca 9. Bölümde Neler Yaşandı?

Arıza 9. bölümünde Ali Rıza – Ferit ve yanlarında Hasan ile birlikte moloz yığınlarından çıkara kendine gelmektedir. Hemen ilk olarak yapmak istemiş olduğu Burak’ı öldürmeye çalışmak ancak burada Haşmet buna engel olmaktadır. Bu nedenler artık daha çok dertleri ortaya çıkmıştır.

Bu sırada Halide yurt dışında başvurmuş olduğu yardım kuruluşunda doktorluk için kabul edilmiştir. Diğer yandan Haşmet ise kızını korumak için zorlu bir görevle yüz yüzedir. Ali Rıza onun yanında Haşmet ne derse o olacaktır. Görev sonrasında gelecek olan sürpriz ise onları mutlu edecek mi? hep birlikte görelim.

Arıza 9. Bölüm Full İzle

Show TV Arıza 9. bölüm izlemek isteyen kullanıcılar aşağıda bulunan bağlantı sayesinde tek parça olarak gull seyredebilirler.

Arıza 9. Bölüm tek parça seyret

Arıza dizisi hakkında düşüncelerinizi bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.

Yorum Yap