Market Çalışma Saatleri 2024

Marketlerin gün içerisindeki çalışma saatleri bağlı olmuş oldukları market zincirlerine göre farklılık gösteriyor. Ancak Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefour marketlerinin çalışma saatleri genel olarak sabah 09.00 ve akşam 21.00 saatleri arasındadır. Bazı marketlerde çalışma saatleri ise belirli bölgelere göre 09.00 ile 22.00 arasında değişim gösterebilmektedir.

BİM Çalışma Saatleri

BİM marketler zinciri; haftanın her günü olmak üzere her sabah 09.00 saatinde açılıyor. BİM marketlerinin genel olarak kapanış saati ise 21.00’dır.

BİM market zincirinin ana ilkesi, temel olarak gıda ve tüketim ürünlerinin yüksek kalitede ve olabildiğince en uygun fiyat uygulaması ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim uygulamasının ülkemizdeki ilk temsilcisi olan BİM market zincirleri, kendi bünyesinde yaklaşık 750 adet ürün bulundurmasıyla birlikte aynı zamanda çok sayıda farklı markanın da ürünlerini market bünyesinde müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

A101 Çalışma Saatleri

A101 marketler zinciri; haftanın her günü olmak üzere her sabah 09.00 saatinde açılıyor. A101 marketlerinin genel olarak kapanış saati ise 21.30’dur.

Perakende sektöründe en yaygın şubesi bulunan A101 marketleri, Ülkemizin her ilinde ve tüm ilçelerinde şubesi bulunarak faaliyetlerini göstermeye devam ediyor. Tamamen yerli sermaye olan A101 marketleri, dünyanın en büyük market zinciri markaları arasında bulunuyor. Türkiye’nin her yerinde şubesi olmasının yanı sıra yaklaşık 60.000 çalışanı ve 600 üzerinde tedarikçisi bulunmasıyla birlikte perakende alanında öncü firmalar arasında yer alıyor.

Şok Çalışma Saatleri

Şok marketler zinciri; haftanın her günü olmak üzere her sabah 09.00 saatinde açılıyor. Şok marketlerinin genel olarak kapanış saati ise 21.00’dır. Şok marketlerinin belirli bölgelerde yer alan bazı şubeleri ise 22:00’da kapanmaktadır.

Şok Marketler zinciri ülkemizin 81 ilinin tamamında yaklaşık 8 bin mağazası, 24 dağıtım noktası ve 25 bini aşan çalışan sayısıyla birlikte tüketicilerin temel ihtiyaç ürünlerinin tamamına yakınını tek mağaza üzerinden ve evlerine ne yakın adresten karşılamayı sağlıyor.

İlginizi Çekebilir: Bira Fiyatları 2024

Şok Market Mağaza zincirleri, müşterilerine çok daha etkili bir şekilde ulaşabilmek amacı ile sürekli ve hızlı bir şekilde genişlemektedir. Şok marketlerinin Cepteşok uygulaması ile evinizden de Şok marketlerde satışı bulunan ürünlere ulaşabilir ve siparişleriniz evinize kadar ulaşır.

Migros Çalışma Saatleri

Migros marketler zinciri; haftanın her günü olmak üzere her sabah 09.00 saatinde açılıyor. Migros marketlerinin genel olarak kapanış saati ise 21.00’dır. Migros marketlerinin belirli bölgelerde yer alan bazı şubeleri ise 22:00’da kapanmaktadır. Migros Sanal Market ve Migros Hemen uygulamaları yoğunluğa göre bazı zamanlar 00.00’a kadar müşterilere hizmet sunmaktadır.

Migros, ülkemizde en büyük market zincirlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Migros, 5M Migros, MM Migros, MigrosJet ve Migros Sanal Market olmak üzere çeşitli mağaza tiplerinde tüketicilerine hizmet sunmaktadır. Migros marketler Türkiye genelinde birçok mağazasının yanı sıra sanal market uygulaması ile evlere servis şeklinde de hizmet sunmaktadır.

Carrefour Çalışma Saatleri

Carrefour marketler zinciri; haftanın her günü olmak üzere her mağazası sabah 09.00 saatinde açılıyor. Carrefour marketlerinin genel olarak kapanış saati ise 21.00’dır. Carrefour mağazaları belirli bölgelerde yer alan bazı şubeleri ise 22:00’da kapanmaktadır.

Carrefour market zincirleri, ülkenin genelinde çeşitli mağaza tipleri ile perakende satış faaliyetlerini sürdürmektedir. Carrefour Mini, Carrefour Super, Carrefour Gurme gibi çeşitli mağaza türleri ile direkt olarak tüketiciye ürün ulaşımını sağlamaktadır. Kendi üretim ürünleri başta olmak üzere birçok markanın ürünlerini bünyesinde bulunduran Carrefour mağazaları günümüzde çalışmalarını devam ettirmektedir.

Yorum Yap