TikTok Kendi Müziğini Ekleme

TikTok videolarına kendi müziğini eklemek isteyen kullanıcılar için adım adım yapacağımız işlem sayesinde sizlerde sorunu çözeceksiniz. Bu işlem sayesinde TikTok kendi müziğini ekleme işlemini ister telefonunuzdan isterseniz de TikTok kütüphanesinden kolayca ekleyebileceksiniz.

TikTok Videolarına Kendi Müziğini Nasıl Eklerim?

TikTok videolarına müzik eklemek için iki işlem bulunmaktadır. Bunlardan birincisi TikTok kütüphanesinde bulunan genel müziklerdir. Burada genel olarak neredeyse istediğiniz şarkıları bulabilirsiniz. Ancak çok duyulmamış bir şarkıya ihtiyacınız varsa ikinci seçenek olarak karşınıza telefonunuzda bulunan müzikleri eklemek oluyor.

tiktok müzik nasıl eklenir

Telefonunuzda yer alan müzikleri de TikTok uygulaması üzerinden kolayca ekleyebiliyorsunuz. Eklediğiniz müziğin saniyesini ayarladıktan sonra video paylaşım işlemine geçebilirsiniz. Şimdi sizlere TikTok kendi müziğini ekleme işlemi nasıl yapılır anlatacağız.

TikTok Telefondan Müzik 2024 Nasıl Seçilir?

TikTok uygulaması üzerinden müzik seçme işlemi nasıl yapılır sizlere adım adım gösteriyoruz, işlemi takip ederek TikTok kendi müziğini ekleme işlemini gerçekleştirin.

  • Öncelikle paylaşacak olduğumuz videoyu çekiyoruz, daha sonra uygulama içerisinden seçiyoruz.
  • Ekrana çıkan butonlardan sağ üstte yer alan Ses Seç butonuna tıklıyoruz.
  • Açılan pencere üzerinden TikTok ses kütüphanesine ulaşıyoruz.
  • İsterseniz buradan bir müzik seçebilirsiniz.
  • Ya da telefonunuzdan müzik seçmek isterseniz sağ üstte bulunan Benim Seslerim butonuna tıklayın.
  • Buradan açılan alandan kendi müziklerinizi görüntüleyerek videonun üzerine ekleme sağlayabilirsiniz.
  • İşlem sonrasında ileri diyerek video paylaşım işlemini yaparak inceleyebilirsiniz.
tiktok telefon müzikleri

Bu Makale İlgini Çekebilir! TikTok Jeton Hilesi 2024

TikTok Popüler Müzikler Nasıl Bulunur?

TikTok uygulaması üzerinden popüler müziklere de ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem uygulama içerisinden Discover bölümüne girin. Burada yer alan türler ve sanatçılara göre popüler şarkıların ayrıldığını göreceksiniz. Bir Ses Keşfedin butonuna basarsanız eğer uygulama size otomatik olarak ta şarkı önerebilir.

TikTok kendi müziğini ekleme işlemi ile alakalı sorusu olan kullanıcılar aşağıda bulunan yorum kısmından iletebilirler. Buradan sizlere dönüş yaparak sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz.

Yorum Yap