Clubhouse Davetiye Nasıl Alınır?

Ülkelerin evden çalışmaya zorlayan koronavirüs salgını nedeniyle, birçok insan ağ oluşturma gibi önemli sosyal anları kaçırıyormuş gibi hissetti. Clubhouse tam da bunu çözüyor. Sosyal uygulama, kullanıcıların kelimenin tam anlamıyla herhangi bir şey hakkında olabilecek tartışmalar yapmak için “sahne” aldığı sanal odalara katılmalarına olanak tanıyan yeni bir ağ oluşturma aracıdır. Bu ağa katılmak isteyen kullanıcılar Clubhouse davetiye nasıl alınır aşağıdaki adımları inceleyebilirler.

Clubhouse Davetiye Alma Maddeleri

clubhouse nasıl davet edilir

Clubhouse uygulamasını bilmeyen kullanıcılara özel detaylı bir içerik: Clubhouse Nedir – Nasıl Kullanılır?

1- Şanslı Kişi Arasına Girme

Clubhouse uygulamasının hala beta aşamalarında olmasına ek olarak, yalnızca iOS cihazlarda (android’te yok şuanda.) kullanılabilir ve davetiye almanın tek yolu mevcut aktif kullanıcılardır. Evet, Clubhouse o kadar özeldir ve bir kez girdiğinizde , siz de bir yerde başka bir şanslı kişi için yalnızca bir davetiye alacaksınız.

2- Sosyal Medya Yöntemi

Kısa zamanda davetiye almak istiyorsanız, çağrıyı yapmanın en iyi yollarından bazıları Instagram ve Twitter gibi diğer sosyal medya platformlarını araştırmaktır. #Clubhouse hashtag’iyle basit bir tweet veya hikaye yayınlamak uzun bir yol kat edebilirsiniz.

3- Tanınmış Kişi Misin?

Doğrudan bir davetiye almanın yanı sıra , Clubhouse’da zaten yeterince arkadaşınız varsa, muhtemelen kullanıcı adınızı indirip rezerve ettiğinizde, uygulama zaten tanıdığınız kişileri bulacak ve size doğrudan bir davet gönderecektir.

clubhouse hediye davetiye

4- Son Çare Ne?

Eğer hala davetiye alamadıysanız, kendinizi diğer herkesin yaptığı şeyi yaparken bulursunuz: beklemek.

Öte yandan, uzun zamandır beklenen o davetiyeyi alırsanız, o zaman tüm ağ dünyanız değişmek üzere demektir. Clubhouse, benzer düşünen kişilerle işbirliği yapma ve hatta risk sermayedarları ve ünlülerle doğrudan konuşma fırsatı sunuyor.

5- Sürpriz (Clubhouse Bedava Davetiye)

Eğer sizlerde Clubhouse kullanıcısı iseniz ve elinizde fazladan davetiye varsa site kullanıcılarımız aşağıda yer alan yorum kısmına kullanıcı adlarını bırakarak Clubhouse davetiyesi isteyebilirler.

Clubhouse resmi lansmanını duyurdu , ancak bu arada, bu zor davet DM’lerinize giden yolu bulana kadar uygulamada bunu yapan arkadaşlarınızla dolaylı olarak yaşayabilirsiniz.

Yorum Yap